Shitet vend parkimi tek Pallatet e Kontakt (ish-frigoriferi)

Çmimi: 15.000 €
Shitet vend parkimi tek Pallatet e Kontakt (ish-frigoriferi)

Detajet

Postuar
9 maj 08:08
Kategoria
Patundshmeri > Garazh
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Ofroj nje vend parkimi i hipotekuar tek pallatet e firmes Kontakt Shpk tek ish-frigoriferi. Parkimi gjendet ne katin -1 dhe eshte i siguruar. Zona eshte shume e mire dhe e rregullt. Me blerjen e parkingut merren ne dorezim edhe celesat per hapjen e deres. Siperfaqja neto: 16 m².

Bleresi merr persiper koston e kalimit te pronesise prane noterit (rreth 200€).
Menyra e pageses eshte ne zgjedhjen tuaj (transferte bankare, cash, PayPal, Western Union).

Ne rast interesi me dergoni nje e-Mail te shkurter me kontaktin tuaj dhe une do ju marr ne telefon.