Tirane, shes garazh Kati -1, 15 m² (Rruga e Durresit)

Çmimi: 16.000 €
Tirane, shes garazh Kati -1, 15 m² (Rruga e Durresit)

Detajet

Postuar
27 maj 03:17
Kategoria
Patundshmeri > Garazh
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shitet hapësira parkimi, në objektin multifunksional Uzina Tirana,pozicionuar në katin -1.

Parkimi eshte projektuar sipas standardeve europiane, me vijëzime, sinjalistikë dhe cilësi të lartë ndërtimi.

Cmimi:16.000 Euro.

Tarife agjensie 1% per bleresin.