Pitbull

Çmimi: 80 Lek
Pitbull

Detajet

Postuar
11 shkurt 13:58
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Femer 1 muajshe e mirmbajtur, nfoto jan dhe prindrit


Shpallje te ngjashme