JCB 3CX

Çmimi: Me Marrveshje
JCB 3CX

Detajet

Postuar
27 qershor 00:47
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
Markë tjetër
Modeli
JCB

Përshkrimi

Shitet fadrome JCB 3CX e vitit 1990 per arsye mosperdorimi.Mjeti eshte ne gjendje pune dhe me goma te reja.Kova mbrapa eshte me zgjatje.Çmimi me marreveshje.


Shpallje te ngjashme