SHITET KAMIONCIN NISSAN CABSTAR

Çmimi: 14.000 €
SHITET KAMIONCIN NISSAN CABSTAR

Detajet

Postuar
1 prill 05:06
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
Markë tjetër
Lloji
Nissan

Përshkrimi

SHITET KAMIONCINE NISSAN CABSTAR VITI 2008 LETRAT DERI NE KORRIK. E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ,NE GJENDJE PERFEKTE SI GJENERIKE DHE MOTORRIKE.VETSHKARKUESE NE TRE POZICIONE DHE SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI.............


Shpallje te ngjashme