OKAZION

Çmimi: Me Marrveshje
OKAZION

Detajet

Postuar
1 prill 13:39
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
Atego

Përshkrimi

Kamjon mercedez-benz 25-28 (6x2) me vinc fassi190 me 4 dalje hidrualike dhe 1 mekanike, gjatesia max 18,5m gjatesia e karroceris 6m dhe 2.5m gjersi. Viti prodhimit 2000. Mundesi nderrimi


Shpallje te ngjashme