Shitet Kamion Mercedes Benz 35-35 8x6

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Kamion Mercedes Benz 35-35 8x6

Detajet

Postuar
1 prill 08:00
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
35-35

Përshkrimi

Shitet kamion mercedes benz 35-35 8x6 Ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike me letrat te paguara deri ne shtator te 2019 Per me shum informacion telefononi 0674044007Cmimi i diskutushem .


Shpallje te ngjashme