? APPLE MACBOOK PRO 15?

Çmimi: 450 €
? APPLE MACBOOK PRO 15?

Detajet

Postuar
14 maj 21:07
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shitet Macbook Pro 15 inch me super parametra, shum i shpejte, perdoret per cdo lloj pune.
i7 2ghz, 8gb ram ddr3,karte grafike intel 512 mb,
256 giga SSD. Ka dhe karikuesin e vet origjinal.
Shitet per arsye sepse do kaloj te nje model i fundit i MACBOOK.