DELL LATITUDE 5500 (SI I RI) i7G8/16/500SSD/FHD R&R COMPUTER

Çmimi: Me Marrveshje
DELL LATITUDE 5500 (SI I RI) i7G8/16/500SSD/FHD R&R COMPUTER

Detajet

Postuar
30 janar 2023 09:49
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Modeli
Latitude

Përshkrimi

E pershtateshme per programim etj!

CPU i7-8665U 1.9 GHZ TURBO 4.8 GHZ Q/CORE
MEM 16 GB DDR4
SSD 500 GB
GPU UHD GRAPHIC 8TH - 8GB
SCR 1.5.6 INCH FULL HD 1920-1080
WEBCAMERA -USB-3.2 -HDMI-ETHERNET- KEYBOARD LED - SD-CARD - TYPE - A ETJ
BATERIA 5-6 ORE
WINDOWS 10 LICENSUAR

Ky produkt ka 12 muaj Garanci!

🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨

🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
Vetëm me kartë ID. 💳 Miratim për 30 min! 😉 👉 IUTE CREDIT - (UNION BANK vetem 11% ne Vit)

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services 📍Rruga \"Islam Alla\", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 [email protected]
🌐 https://www.crs.al