DELL VOSTRO 15 5510

Çmimi: Me Marrveshje
DELL VOSTRO 15 5510

Detajet

Postuar
30 mars 2023 18:04
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Cpu i5-11300H 3.10 GHZ Turbo 4.40 GHZ
✨Ram 8 GB DDR4
✨SSD 256 GB
✨Intel (R) Iris (R) Xe Graphics
✨Nvidia GeForce MX450 2 GB Dedicated
✨SCR 15.6” Full HD 1920 x 1080
✨Bateria : 4-5 Ore
✨Çanta 🎁
✨Garancia : 12 Muaj

🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨

🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
Vetëm me kartë ID. 💳 Miratim për 30 min! 😉 👉 IUTE CREDIT - (UNION BANK vetem 10% ne Vit)

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services 📍Rruga \"Islam Alla\", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 [email protected]
🌐 https://www.crs.al