HP PROBOOK 650 G8 NOTEBOOK

Çmimi: Me Marrveshje
HP PROBOOK 650 G8  NOTEBOOK

Detajet

Postuar
29 mars 2023 18:01
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Cpu i7-1165 G7 2.80 GHZ Turbo 4.70 GHZ
✔️Ram 16 GB DDR4
✔️SSD 512 GB
✔️Intel (R) Iris (R) Xe Graphics
✔️SCR 15.6” 1920 x 1080 Full HD
✔️Bateria : 4-5 Ore
✔️Çanta 🎁
✔️Garancia : 12 Muaj

🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨

🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
Vetëm me kartë ID. 💳 Miratim për 30 min! 😉 👉 IUTE CREDIT - (UNION BANK vetem 10% ne Vit)

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services 📍Rruga \"Islam Alla\", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 [email protected]
🌐 https://www.crs.al