IPAD AIR 2 GOLD WIFI NE GJENDJE PERFEKTE PUNE

Çmimi: 269 €

Detajet

Postuar
3 shkurt 17:21
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Version WIFI Gold 16GB ne gjendje perfekte pune dhe vizuale. Karikues origjinal dhe kllef otterbox. Asnje lloj problemi. Jepet me garanci.
.
.