IPAD AIR WIFI 16GB.ARDHUR NGA FRANCA(POSTA FALAS

Çmimi: 21.500 Lek
IPAD AIR  WIFI 16GB.ARDHUR NGA FRANCA(POSTA FALAS

Detajet

Postuar
21 mars 19:20
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

IPAD AIR 16gb wifi,Gjendja 9,5/10. shoqerohet me karikues dhe kover origjinal te ardhur nga franca ,Garancai 3 muaj.Transporti ne gjithe shqiperin 12-48 ore.pagesa behet kur e merr telefoni ne dore.Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet tek rruga mine peza perball hotel tafaj ose na vizitoni ne Istragram & facebook @edi_phones
+355685606609