Laptop okazion gjenerat e 8 e mer i pari qe shkruan!!!!

Çmimi: 330 €
Laptop okazion gjenerat e 8 e mer i pari qe shkruan!!!!

Detajet

Postuar
27 mars 18:43
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Super okazion laptop lenovo thinkpad e580 seria bussines limited edition kasa full body karbon! Vetem 70 dit perdorim laptopi eshte bler ne 24 dhjetor 2022 te shpresa al 519 euro me fature tatimore dhe garanci 2 vjet shitet ose nderrohet me gaming pc
Laptopi eshte si i ri pa dallim 100% shoqerohet me kutin, karikusin, mouse
Ekran hd 15.6 polesh hd antiglare
Super procesor avjon intel i3- 8130u gjenerata e 8 4 cpu 2.2-3.5 ghz
Ram 8giga ddr4 2666 mhz
Ssd 256 giga + 320 giga hdd
Bateria 5 ore ne varesi te perdorimit
Camera hd , bokse bang olufsen , bluetooth, hdmi etj
Windows 11 origjinali i vet
Super super okazion 250 euro! Whatsapp ju lutem per cdo pyetje 0683804778