OKAZION DESKTOP I KOMPLETUAR SUPER PARAMETRA

Çmimi: 250 €
OKAZION DESKTOP I KOMPLETUAR SUPER PARAMETRA

Detajet

Postuar
3 shkurt 15:26
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

SHITET DESKTOP NE GJENDJE PERFEKTE ME PARAMETRA SHUM TE MIRE PER PUNE TE NDRYSHME ZYRE DHE LOJRA SI FORTNITE ETJ.
PARAMETRAT: KASE NGA MARKA NJOHUR EZCOOL ME LED . PSU USHQYES 450W. CD/DVD RW. HARDISK SSD (SHPEJTON KOMPIUTERIN)60GB+ HDD 160GB . RAM 8GB DDR3. PROCESOR CPU INTEL XEON QUADCORE 3.14GHZ X5460(MUNDET TE RRITET NE BIOS DERI NE 3.6GHZ) 12MB CACHE ME MASTERCOOLER FAN. KARTE GRAFIKE GPU NVIDIA GEFORCE GTX 750TI 2GB DEDIKUAR(VETEM KARTA KUSHTON 100EURO) .SISTEMI WINDOWS 7 ULTIMATE 64BIT .SHOQEROHET ME EKRAN EIZO FlexScan L887 PROFESIONAL 20 INCH.MOUSE E TASTJERE FALAS ! TRANSPORTI FALAS NE TIRANE !! KOMPITERI ESHTE GJENDJE PERFEKTE I MIRMBAJTUR DHE 100% FUNKSIONAL . CMIMI PAK I DISKUTUESHEM . JU LUTEM VETEM BLERES SERIOZE !!! TEL 0672082777