Okazion! PC IBM SYSTEM X3100 M4, CPU E3-1220 3.1 G

Çmimi: 69 €

Detajet

Postuar
3 shkurt 14:16
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

PC IBM SYSTEM X3100 M4
CPU XEON E3-1223 3.1 GHZ
RAM 2 GB
HDD 500 GB SATA
VGA 1.7 GB
JEPEN DHE ME KESTE
CEL-0682082012
ADRESA-RR SULEJMAN DELVINA PERBALL ME HOTEL DIPLLOMAT 1 VASIL SHANTO TIRANE.