SHITET LAPTOP FUJITSU E SERIES E780 GJENDJA 10/10

Çmimi: 22.000 Lek
SHITET LAPTOP FUJITSU E SERIES E780 GJENDJA 10/10

Detajet

Postuar
5 shkurt 12:28
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

SHITET LAPTOP FUJITSU E SERIES E780

INTEL(R) CORE(TM) i5 CPU M460 @ 2.53 GHz

RAM 4 GB

HDD 320GB

SISTEMI 64 bit

KAMERA DHE MIKROFON TE BRENDSHEM

4 PORTA USB

DVD READER/WRITER

PORTË DP

PORTË ESATA

PORTË LAN-I

ETJ....

WINDOWS 7 I AKTIVIZUAR ME NUMRIN SERIAL ORIGJINALIN NGA FUJITSU!

ÇMIMI 22.000 LEKE