SUPER OFERTE @ LAPTOP HP 8570P ,i5-3320M

Çmimi: 249 €
SUPER OFERTE @ LAPTOP HP 8570P ,i5-3320M

Detajet

Postuar
31 mars 17:08
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

LAPTOP HP ELITBOOK 8570P
CPU i5-3320 2.5 GHZ
RAM 4 GB DDR3 ( 8 GB RAM + 20 EURO)
SSD 180 GB
VGA AMD RADEON HD 7570M 1 GB
LCD 15.6\'\'
KAMER,
INPORTUAR NGA GJERMANIA
JEPEN DHE ME KESTE
CEL-068208012
ADRESA- RR ; SULEJMAN DELVINA PERBALL ME HOTEL DIPLLOMAT 1 ( VASIL SHANTO) TIRANE.