SUPER OFERTE! LAPTOP LENOVO t440s,i7-4600U 3.3 GHZ

Çmimi: 299 €
SUPER OFERTE! LAPTOP LENOVO t440s,i7-4600U 3.3 GHZ

Detajet

Postuar
12 maj 13:43
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

LAPTOP LENOVO t440s
CPU i7-4600U 3.3 GHZ
RAM 12 GB DDR3
SSD 256 GB
VGA 1.7 GB SHARED
LCD 14.1\'\'
JEPEN DHE ME KESTE PER 30 MIN
CEL-0682082012
ADRESA-RR MUHAMET GJOLLESHA PERBALL ME HOTEL DIPLLOMAT 1 TIRANE