SUPER OFERTE! VGA NVIDIA ZOTAC 1080TI 11 GB

Çmimi: 399 €

Detajet

Postuar
11 qershor 20:21
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

KART GRAFIK NVIDAI GEFORCE ZOTAC 1080TI 11 GB
JEPEN DHE ME KESTE
CEL-0682082012
ADRESA-RR MUHAMED GJOLLESH PERBALL ME HOTEL DIPLLOMAT 1 TIRANE.


Shpallje te ngjashme