Sall playstation 3 okazion

Çmimi: 2.000 €
Sall playstation 3 okazion

Detajet

Postuar
6 dhjetor 19:19
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Okazion shitet sall ps3 e kompletuar me 5 ps3 5 televizor samsung led 3D nga 4 leva per secilin ps3 10 kolltuqe te rehatshem 5 pupa per te mbajtur kembet kondicioner dhe nje banak me logon e ps3
Cmimi super okazion