Super Laptop Gaming, 16GB, i7 Gen6, GTX 1060,

Çmimi: 1.080 €
Super Laptop Gaming, 16GB, i7 Gen6, GTX 1060,

Detajet

Postuar
18 qershor 15:42
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Asus ROG G752VM

RAM: 16GB, DDR4 2400MHz, Supporton deri ne 64 GB
Processor: Intel® Core i7 6700HQ @ 2.60 GHz
Graphic Card: NVIDIA GeForce GTX 1060 , with 6GB VRAM (Total 14Gb)
Display: 17.3\" (16:9) LED backlit FHD (1920x1080) 60Hz Anti-Glare Panel with 72% NTSC with IPS
with G-Sync
HDD: 128GB NVME PCIE Gen3X4 + 1TB HDD

DVD-RW
Tastjere me Ndriçim
Multi-format card reader (SD/MMC)
HD Web Camera

Super laptop si per gaming, si per punime 3D, Autocad, Video Editing, etj... I hap te gjith programet e mundshme pa asnje lloj problemi, shume i shpejte per cfare do lloj pune qe te keni.

Laptopi eshte ne gjendje super, teknike dhe fizike, pervec nje butoni ne tastjere i cili eshte hequr dhe ka humbur. (Zevendesohet kollaj $7 kushton ne eBay)

Laptopi eshte i gatshem per cdo testim qe bleresi do kerkoje te bej.