TAB S2 32 GB 3GB 8.0 INCH SI I RI (POSTA FALAS)

Çmimi: 150 €
TAB S2 32 GB 3GB  8.0 INCH SI I RI (POSTA FALAS)

Detajet

Postuar
17 maj 18:00
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

SAMSUNG TAB S2 32GB 3 GB RAM 8.0 INCH.SHOQEROHET ME KARIKUES ORIGJINAL.GJENDJA SI I RIGarancai 3 muaj.Transporti ne gjithe shqiperin 12-48 ore.pagesa behet kur e merr produktin ne dore.Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet tek rruga mine peza perball hotel tafaj ose na vizitoni ne Istragram & facebook @edi_phones
+355685606609