Ps3 me 2 leva dhe lojra . Fishat perkatese komplet 100% ok .

Çmimi: 12.000 Lek
Ps3 me 2 leva dhe lojra . Fishat perkatese komplet 100% ok .

Detajet

Postuar
29 prill 17:20
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Modeli
PS3

Përshkrimi

Shitet per arsye mosperdorimi. Blere ne Gjermani. Perdorur ne shtepi 3 muaj .


Shpallje te ngjashme