gjenerator 7.9 kw 120.000 l

Çmimi: 100.000 Lek
gjenerator 7.9 kw 120.000 l

Detajet

Postuar
27 maj 20:03
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

shitet gjenerator 7.9 kw i markes daewo i sapo blere me 6 muaj garaci me vetem 5 ore pune. shitet per arsye mosperdorimi. gjeneratori shoqerohet me kuponin perkates


Shpallje te ngjashme