Apartament 2+1 te Rruga e Elbasanit

Çmimi: 35.000 Lek
Apartament 2+1 te Rruga e Elbasanit

Detajet

Postuar
23 qershor 18:42
Kategoria
Automjete > Makina te demtuara per pjese rezerve
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Apartament 2+1 ne rrugen e Elbasani 35\'000 leke/muaj ,Apartment 2+1 per qira tek Rruga e Elbasanit prane 7 Xhuxhave. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2, ndodhet ne katin e 1-re nje pallati ekzistues . Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,dhome ndenje ,ambient gatimi , dhe tualeti.Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar.


Shpallje te ngjashme