TRANSPORTE .NAKINERI .PRODUKTE INDUSTRIALE .USHQIMORE ETJ.KA

Çmimi: Me Marrveshje
TRANSPORTE .NAKINERI .PRODUKTE INDUSTRIALE .USHQIMORE ETJ.KA

Detajet

Postuar
18 mars 20:30
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Sherbim transporti me kamjon me vinç dhe kamjon te mbuluar me pedane.
Transport .makineri .produkte industriale .ndertimi dhe ushqimore .
Sherbim 24 ore .


Shpallje te ngjashme