Furre( buke pica byrek pasticeri etj)

Çmimi: 200.000 Lek
Furre( buke pica byrek pasticeri etj)

Detajet

Postuar
6 dhjetor 19:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Punon me korent, ka opsionin per avull temp maksimale 500 grad


Shpallje te ngjashme