Okazion ekspres cimbali

Çmimi: 300 Lek
Okazion ekspres cimbali

Detajet

Postuar
8 shkurt 18:11
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Okazion shitet ekspres cimbali
Totalisht i revizonuar gati per pune