SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
13 shkurt 15:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,(brumatrice,prerese buke etj) PASTICERI,PIZZERI,AKSESORE ,ASISTENCE .TEK NE MUND TE GJENI GJITHCKA TE NEVOJITSHME PER MAKINERITE E SIPERPERMENDURA .


Shpallje te ngjashme