STABILIZATOR

Çmimi: Me Marrveshje
STABILIZATOR

Detajet

Postuar
4 shkurt 09:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Stabilizator tensioni 2 kva-1000 kva
Linje monofaze dhe trefazore me rregullim atuomatik per cdo faze.
Mbrojtie nga kolpot e tensionit me Mikroprocesor ose te thjeshte.

Diapazon tensioni per linje monofaze 130-230volt,160-250 volt.
Diapazon tensioni per linje trefazore 275-430volt,220-400 volt.310-450 volt

Ofrohen me 0 ore pune ,2 (dy) vite garanci,transport dhe instalim nga Fmt Group.

Gjendje STOK dhe POROSI sipas kerkeses.
Ofrojme dhe produkte si GJENERATORE,UPS INVERTER ,NDRICIM LED


Shpallje te ngjashme