SUPER OFERTE PAISJE BAR RESTORANT PICERI PUNIME INOKSI

Çmimi: Me Marrveshje
SUPER OFERTE PAISJE BAR RESTORANT PICERI PUNIME INOKSI

Detajet

Postuar
13 mars 01:02
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Kompania me e madhe ne vend KRISTEG INOX ofron cmimet me te uleta dhe cilesine me te larte per te gjithe gamen e paisjeve per bare , restorante, piceri, pasticeri, fast-food. Arredime profesionale , dizenjim i ambjentit , garanci shume vjecare.
Telefono ne 0674060903 ose 0674160987 per ofertat tona