Shitet Çelë e tensionit te larte

Çmimi: 620.000 Lek
Shitet Çelë e tensionit te larte

Detajet

Postuar
22 dhjetor 10:06
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

ALBACO SHOES SH.P.K.


Shpallje te ngjashme