Shitet Frigorifer per industrine fason (kepuce)

Çmimi: 2.500.000 Lek
Shitet Frigorifer  per industrine fason (kepuce)

Detajet

Postuar
4 dhjetor 15:21
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

ALBACO SHOES SH.P.K.


Shpallje te ngjashme