barber pole

Çmimi: 125 Lek
barber pole

Detajet

Postuar
14 tetor 23:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

shiten pajisje barber pole e cila simbolizon logon e berberit ku ne gjith boten esht reklama kryesore e berberave mund te shikoni vidjon e postuar me cmim shum te arsyeshem per vetem 125 mij lek i padiskutueshem


Shpallje te ngjashme