Kend ne oferte

Çmimi: 870 €

Detajet

Postuar
11 janar 15:34
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Kendi behet nga 1100€ vetem 870€
Me strukture druri dhe copa mikrofiber, kembet metalike.


Shpallje te ngjashme