Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
20 shkurt 19:59
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

B


Shpallje te ngjashme