OKAZION PIAGGIO 60€

Çmimi: 60 €
OKAZION PIAGGIO 60€

Detajet

Postuar
15 mars 00:44
Kategoria
Automjete > Motoqikleta (nen 50 cc)
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Piaggio Ciao

Per arsye emigrimi me duhet te shes kte motor piaggio ciao. Esht perdorur me perpara dhe ka rreth nje vit qe e kam lene pa e perdor sepse pati nje defekt dhe nuk e kam riparuar per shkak se nuk e perdor me. Me perpara ka qene ne shitje 200 milek por per shkak se nuk kam kohe te merrem me ate per ta cuar te mekaniku dua ta shes sic esht dhe prandaj edhe i kam vene cmimin me te ulet te mundshem.

0676399448


Shpallje te ngjashme