PASQYRA TMAX 2008-2011

Çmimi: 5.000 Lek
PASQYRA TMAX 2008-2011

Detajet

Postuar
6 nëntor 11:40
Kategoria
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shiten pasqyra per TMAX per modelet e vitit 2008-2011, te reja ne kuti, nuk jane Genuine, i pata porositur per vete per tmax 2007 por me erdhi porosia gabim, shiten 5000 leke.


Shpallje te ngjashme