Radiatore te ndryshem me cmime te arsyeshme

Çmimi: 60 €
Radiatore te ndryshem me cmime te arsyeshme

Detajet

Postuar
15 mars 00:36
Kategoria
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Radiatore uji dhe vaji te ndryshem me cmime te arsyeshme. Per Kawasaki, Suzuki, Triumph, Ducati

Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi. Motorra te aksidentuar, motorra me dhe pa letra, motorre sportiv dhe motorre per cross. Gjithashtu blejme dhe shesim marmita, valixhe, kaska dhe xhupa apo cizme motorresh te perdorur. Paguajme me leke ne dore, vijme e marrim motorrin direkt ku ndodhet. Per me shume ne FACEBOOK : Moto Raxhi Garage
Raxhi - 0698421215


Shpallje te ngjashme