Vespa pjes kembimi

Çmimi: 5.000 Lek
Vespa pjes kembimi

Detajet

Postuar
9 nëntor 07:43
Kategoria
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shitet karburator amortizator dy koka cilindri nje mburoje dy stopa para pjesa e korentit dhe nje parapet.


Shpallje te ngjashme