BARKOD SKENER HONEYWELL VOYAGER AUTOMATIK I RI

Çmimi: 99 €
BARKOD SKENER HONEYWELL VOYAGER AUTOMATIK I RI

Detajet

Postuar
2 shkurt 16:27
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

*HONEYWELL VOYAGER AUTOMATIK BARCODE SCANNER.......

*VIBER: +37745888140...........................................

*TRANSPORTI NË TËRË SHQIPËRINË PËRMES ADEX KORRIER ALBANIA---------------------------------------------------------------------------
*SHES LEXUES PËR BARKODA HONEYWELL VOYAGER,PAISJA VJEN ME MBAJTËS DHE USB KABËLL,PLUG&PLAY,JANË TË IMPORTUARA NGA GJERMANIA NË GJENDJE TË RE PA PERDOR.
**********************************************************************
*scanner scaner skaner skanues supermarket supermarketa super market markete marketa marketi barnatore raft rafta barcod barcode barcoda barkode barkod barkoda lexues skanim skanues restaurant butik butika butique pharmacy mobil shop free shop honeywell symbol datalogic zebra epson Moneygram westernunion termal thermal ls9208 ms7120 ms7820


Shpallje te ngjashme