Gaming PC

Çmimi: 440 €

Detajet

Postuar
31 mars 20:37
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Windows 10
Procesor i7 3770 3.4Ghz
RAM 8Gb (up to 32GB max)
HDD 500Gb
DVD RW
GPU Asus Expedition GTX 1050 Ti 4Gb
https://www.asus.com/Graphics-Cards/EX-GTX1050TI-4G

PC Hap c\'do loje dhe program

Cmimi 550 mij leke ose 440 EURO
shitet dhe pa kart grafike 240 EURO / 300 mij lek
vetem E-mail

Adresa ; Shkolla Bajram Curri afer Shkolles se bashkuar
Cel : +355 68 48 49 627