Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Patckorda Fibre Single Mode

Çmimi: 380 Lek
Patckorda Fibre Single Mode

Detajet

Postuar
21 janar 08:26
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Patckorda Fibre Single Mode

SM-LCU-SCU-SX-FS- 1M-PVC 1M LC UPC to SC UPC Simplex 2.0mm PVC(OFNR) 9/125 Single Mode Fiber Patch Cable