SUPER OFERTE! SSD 128,160,180,240,256,300,480,512

Çmimi: 27 €
SUPER OFERTE! SSD 128,160,180,240,256,300,480,512

Detajet

Postuar
4 shkurt 12:16
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

SHES SSD 128 GB 27 EURO
SSD 160 GB 32 EURO
SSD 180 GB 38 EURO
SSD 240 GB 42 EURO
SSD 250 GB 43 EURO
SSD 256 GB 45 EURO
SSD 300 GB 48 EURO
SSD 480 GB 80 EURO
SSD 500 GB 90 EURO
SSD 512 GB 95 EURO.
TE PERDORURA NE GJENDJE SHUME TE MIRE.


JEPEN DHE ME KESTE PER 30 MIN
CEL-0682082012
ADRESA-RR MULEJMAN DELVINA PERBALL ME HOTEL DIPLLOMAT 1 TIRANE