Apartamente me qira ditore ne qender te Tiranes

Çmimi: 3.800 Lek
Apartamente me qira ditore ne qender te Tiranes

Detajet

Postuar
24 tetor 2021 10:35
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
20 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Jepen apartamente me qera ditore ne Tirane, prane qendres. Ambientet jane komode, me mobilje moderne dhe te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme; kondicioner, televizor, internet, etj. Cmimet variojne 3800 - 8500 lek/nata ose 25 - 67 euro/nata. Per me shume informacion ose rezervime:
Tel +355 698801181
Instagram: @choosebalkans
Facebook: Choose Balkans
Website: www.choosebalkans.com