OKAZION NE ASTIR...AP 2+1..ME HIPOTEK..!!

Çmimi: 73.000 €
OKAZION NE ASTIR...AP 2+1..ME HIPOTEK..!!

Detajet

Postuar
4 maj 13:34
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
120 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

OKAZION NE ASTIR... AP 2+1 ME HIPOTEK..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 120 m2 ne katin e 3..!! ME HIPOTEK..!!
Apartamenti ndodhet ne Astir perball viles L , apartamenti ka nje planimetri dhe orjentim te mire dhe organizohet nga 2 dhoma gjumi ,1 sallon , guzhine gatimi , me 2 ballkone me 1 tualet (behet edhe me 2 tualete). Zona ofron te gjitha fasalitetet per nje jetese te mire dhe te qete..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 600 EURO m2 NGA 750 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL I ZONES..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te beni tuajin kete apartament te limituar ne kohe..!!
www.pronaideal.com
Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania