OKAZION TE SPITALI AMERIKAN 3...SHITET APARTAMENT 2+1..!!

Çmimi: 71.000 €
OKAZION TE SPITALI AMERIKAN 3...SHITET APARTAMENT 2+1..!!

Detajet

Postuar
28 qershor 10:55
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
105 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

OKAZION PERBALL SPITALIT AMERIKAN 3 ...!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 105 m2 ne katin e 5 ... NE NDERTIM..!!
Apartamenti ndodhet perball spitalit amerikan 3 ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime cilesore, me te gjitha fasilitetet per nje jetese te mire dhe te qete..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 680 EURO m2 NGA 850 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS...!!
LIKUJDIM TOTAL...!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert e limituar ne kohe..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1