SHITET, SHTËPI PRIVATE, SHKOZË, TIRANË TT 513

Çmimi: 270.000 €

Detajet

Postuar
4 qershor 15:51
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
446 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Në shitje, Shtëpi Private.

Vendndodhja: Shkozë, Tiranë.Detaje për zonën:

-Akseset: Zona është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të kryeqytetit .

- Infrastrukturë e zhvilluar, përfshirë rrugët, transportin publik.

- Zona ofron mundësi për ndërtime të reja.

- Avantazhi per investitorët dhe blersit është se kjo zonë ka potencialin për tu zhvilluar më tepër, gjë që do ti sillte edhe banorëve & bizneseve aktuale më shumë përfitime.Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale trualli: 445.7 m2

-Sipërfaqe totale ndërtimi: 445.5 m2

-Strukturë 3-katëshe.

-Me verandë.

-Me oborr.

-Me shkallë të brendshme.

-Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.Avantazhe:

- Pozicion i favorshëm me dalje dhe akses në Unazën e madhe të qytetit.

- Mundësi e mirë investimi.

- Mundësi ndarje / konvertimi i pronës në apartamente ose njësi të ndryshme banimi.Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!