Ps3

Çmimi: 20.000 Lek
Ps3

Detajet

Postuar
31 janar 23:05
Kategoria
Elektronikë > Shtepiza loje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shitet PS3 ne gjendje shum te mir pune.80gb.Me nje leve dhe disa lojra te rregjistruara dh te gjitha fishat,shitet per arsye mosperdorimi.200 mij lek i diskutueshem.


Shpallje te ngjashme